Novinky

Středové shrnovače CLAAS LINER

Farmy s kombinací rostlinné a živočišné výroby mají mnoho příležitostí používat techniku CLAAS. Jednou z takových je farma Jana Vašíčka z obce Licoměřice specializující se na chov masného plemene Blonde D Acquitaine v režimu biochovu. 

CLAAS NA FARMĚ VAŠÍČKOVÝCH

Jan Vašíček dlouhodobě využívá techniku CLAAS, ať už jsou to traktory CLAAS CELTIS a CLAAS ARION, manipulátor CLAAS SCORPION nebo stroje pro sklizeň pícnin. Svou pícninářskou linku čítající čení a zadní žací lišty CLAAS DISCO a obraceč VOLTO letos doplnil shrnovač píce CLAAS LINER. 

JEDNOROTOROVÝ, STRANOVÝ NEBO STŘEDOVÝ SHRNOVAČ?

Jednorotorový shrnovač CLAAS u Vašíčků pracoval velmi spolehlivě, ale se zvyšujícími se nároky na výkonnost a hlavně formování řádku pro následné lisování padlo rozhodnutí na nový stroj ve prospěch středového modelu LINER 2800. Pracovní záběr každého rotoru je 3,50m, na rotoru je 12 ramen uložených v kruhové dráze. Pracovní záběr stroje je plynule nastavitelný v rozmezí 7,40 - 8,20m se šířkou řádku 1,20-2,20m. Právě tvorba ideálně formovaného a správně širokého řádku je největší výhodou středových shrnovačů CLAAS. 

Tak ať to dobře shrnuje!

 

Foto Martin Stecovič

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ