Novinky

Porosty řepky založené STRIP HAWK EASY

Efektivní zakládání porostu řepky ozimé po sklizní žita sesoučasnou aplikací fugátu a setím v jednom přejezdu zavedli v progresivním podniku DVPM Slavíkov. 

ŘEPKA S PŘIHNOJENÍM FUGÁTEM

Hlavní předností kombinovanho stroje STRIP HAWK EASY je modulární konstrukce umožňující přípravu půdy metodou Strip-Till v roztečích řádků 45/50/55/70 a 75 cm. Hydraulicky posuvný rám dokáže měnit plynule rozteč řádků z kabiny stroje. Současné přihnojení kejdou nebo fugátem z bioplynové stanice v hloubce 20-30cm dokonale využívá schopnosti tekutých hnojiv pro vytvoření zásoby živin pro pozdější fázi růstu rostliny.

PŘESNÉ SETÍ ŘEPKY V ŘÁDCÍCH 50cm

Unikátní konstrukce stroje s plynulou změnou záběru a integrovaným přesným secím strojem je doslova revolucí v technologii Strip-Till. Jako jediný na trhu umožňuje STRIP HAWK EASY zpracování půdy v páscích se současnou aplikací kejdy a přesným setím řepky nebo kukuřice. Jediným přejezdem tak provedete 3 pracovní operace s výbornými výsledky.

PRECIZNÍ SETÍ S KONTROLOU VÝSEVKU ISOBUS

Na přiložených fotografiích je porost řepky založený strojem STRIP HAWK EASY v kombinaci se secím strojem SOLA, který byl přihnojen fugátem s dávkou 40 m3/ha. Přesný secí stroj s individuálně poháněnými výsevními jednotkami a kontrolou výsevku přes ISOBUS měl nastavený výsevek na 325.000 rostlin/m2.

 

Foto Martin Stecovič

 

 

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ