Novinky

Nový secí stroj LEMKEN SOLITAIR 25 předán zákazníkovi

Klasické provedení secí kombinace LEMKEN, tedy aktivní rotační brány ZIRKON a secí stroj s kotoučovými botkami SOLTAIR je velmi oblíbený zejména kvůli své schopnosti pracovat i v těžkých podmínkách a spolehlivě zakládat porosty s vysokou přesností. 

LEMKEN ZIRKON - AKTIVNÍ NÁŘADÍ

Rotační brány jsou jeden z prémiových produktů ěmecké společnosti LEMKEN. Přestože jsou v posledních letech oblíbené zejména pasivní způsoby zpracování půdy, rotační brány LEMEKN ZIRKON mají mnoho výhod. Tou hlavní je vytvoření prokypřené vrstvy půdy, která využívá okamžité vlhkosti pro následné uložení osiva v jednom přejezdu stroje. Aktivní rotační brány  ve spojení se smykovou lištou a zadnímu utužovacímu válci také velmi dobře zpracovávají těžké a jílovité půdy. 

LEMKEN SOLITAIR 25 PRO VYSOKÝ VÝNOS

Nejnovější technologie setí s maximální možnou přesností a jednoduchým nastavením - to je nový SOLITAIR 25. Přesné uložení osiva s roztečí řádků 125 mm, 4 rozdělovací hlavy a plně elektronické ovládání na terminálu CCI 1200 zaručují výborné výsledky setí i v těch nejtežších podmínkách. Kompaktní konstrukce násypky s objemem 3.000 l, flotační pneumatiky pro co nejnižší utužení půdy včetně kypřičů stop a centrálně nastavitelný přítlak secích botek staví secí stroj LEMEKN SOLITAIR 25 na technologickou špičku. 

Přejeme novému zákazníkovi mnoho zasetých a připravených hektarů!

 

Foto M.Stecovič

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ