Novinky

Nový postřikovač LEMKEN PRIMUS 3500

Společnost LEMKEN se před více než 10 lety na evropském trhu etablovala i v kategorii postřikovačů. Spolehlivé stroje s jednoduchou obsluhou, ale i sofistikované funkce jako je vypínání jednotlivých sekcí dle polohy stroje přes GPS, to jsou postřikovače LEMKEN!

LEMKEN PRIMUS 3500 se záběrem 18m

Pravidelná obnova strojového parku k zajištění stabilních výsledků a snižování nákladů na provoz strojů - to byl hlavní důvod pro nákup nového postřikovače v zemědělské akciové společnosti Horní Bradlo. Jednodušší obsluha, vyšší požadavky na hygienu a bezpečnost práce, a také vyšší pracovní výkonnost - to byly hlavní požadavky na nový stroj. LEMKEN PRIMUS všechny tyto požadavky splnil. 

PRECIZNÍ ZEMĚDĚLSTVÍ V PRAXI

Přesnost při aplikaci postřiků, výkonné přimíchávání a propracovaný systém proplachování po použití postřikovací jíchy staví postřikovače LEMKEN na špičku ve své kategorii. Díky volitelné výbavě v podobě palubního počítače Müller Spraydos doplněného terminálem LEMKEN CCI 50 postřiovač spolupracuje s GPS anténou a dle okamžité polohy stroje ovládá jednotlivé sekce ramen s tryskami tak, aby nedocházelo zejména na souvratích k překrývání záběru. 

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ