Novinky

Příprava strojů na sezónu

Údržba strojů, příprava na nastávající sezónu i pravidelné kontroly jsou základním předpokladem pro bezproblémový průběh sezóny. 

PORADENSTVÍ A DIAGNOSTIKA STROJŮ

Nové stroje jsou stále sofistikovanější a jejich údržba a příprava na sezónu potřebují kvalifikovaný přístup a potřebné technické vybavení. Včasná diagnostika a pravidelná kontrola od odborného servisu Vám usnadní provoz Vašich strojů. 

VÍCE NEŽ 25 LET ZKUŠENOSTÍ

Společnost AgriMachines pravidelně investuje nemalé prostředky do servisu a technického vybavení svých servisních techniků. Profesionalita, dlouhodobé zkušenosti ale také technické vybavení včetně diagnostických přístrojů jsou předpokladem pro odborné opravy a zajištění všech typů oprav. Včasný servisní zásah dokáže ušetřit nemalé finanční prostředky každému majiteli stroje. 

RYCHLÁ DODÁVKA NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Pro všechny zastupované značky strojů zajišťujeme záruční i pozáruční servis a dodávku náhradních dílů. Pravidelné školení servisních techniků a pečlivost při předávání strojů včetně školení obsluh usnadňuje nasazení strojů při práci. Jenom kvalifikovaná obsliha dokáže plně využívat potenciál moderních strojů svým uživatelům. 

Neváhejte tedy a oslovte nás s Vašimi požadavky!

Váš tým AgriMachines 

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ