Novinky

Setí kukuřice s přihnojením kejdou - boj proti suchu

Systém setí plodin s přihnojením pod patu má své příznivce, ale také odpůrce. Jednoznačnou výhodou přihnojení "pod patu", tedy pod uložené osivo je používáno již delší dobu hlavně pomocí granulovaných hnojiv.

Společnost AgriMachines se stala před několika lety propagátorem technologie přihnojování tekutými organickými hnojivy - kejdou a digestátem z biolynových stanic. Přihnojenám tekutými hnojviy v dávkách 25-50 m3/ha jste tak schopni eliminovat dopady sucha na pěstování širokořádkových plodin. 

ZPRACOVÁNÍ PŮDY STRIP HAWK EASY

Metoda pásového zpracování půdy Strip-Till se může aplikovat několika způsoby.

1. Samostatně - pouze jako zpracování půdy v pásech (připraveno pro následné setí plodin)

2. S přihnojením granulovanými průmyslovými hnojivy 

3. S přihnojením tekutými hnojivy (kejda/digestát)

4. V kombinaci s integrovaným secím strojem 

5. V kombinaci s přihnojením a současným setím 

 

STRIP HAWK + PŘIHOJENÍ KEJDOU + SETÍ KUKUŘICE

Kombinace zpracování půdy Strip-Till se současnou cílenou aplikací kejdy a integrovaným přesným secím strojem má svá specifika, ale nesporné výhody pro uživatele této pokrokové technologie. Śiroké možnosti nastavení dle aktuálních půdních podmínek, změna hloubky uložení hnojiva, změna pracovní hloubky, změna šířky zpracovaného řádku, a také tvar zpracovaného řádku. Přesný secí stroj ukládá osivo do zpracovaného řádku a využívá okamžitě půdní vlhkost pro co nejrychlejší vzcházení rostlin. Dávka hnojiva (např. 40 m3/ha) podporuje zbytkovou vlhkostí pozdější fázi růstu, stjně jako zásobní hnojivo uložené přímo pod kořenem rostliny. 

ZMĚNA ROZTEČE ŘÁDKŮ 45 cm, 50 cm, 55 cm, 70 cm, 75 cm

Unikátní patentovaná konstrukce stroje s hlavním teleskopickým rámem umožňuje změnu pracovního záběru stroje z kabiny traktoru. Rozestup řádků je tak 45 - 75cm s možností nastavení dle aktuálně vysévané plodiny: 

45cm - cukrovka

50cm - cukrovka/řepka/sója

55cm - řepka/kukuřice na siláž/sója

70cm - kukuřice

75cm - kukuřice

 

Využijte svá statková hnojiva a digestát z bioplynových stanic pro podporu růstu a pozdější výživu rostlin i na Vaší farmě pomocí technologie od AgriMachines!

 

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ