Novinky

Zkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILL

Ve spolupráci se společností Vogelsang CZ a firmami Krpálek Agroslužby a Jaroslav Zezula jsme vyzkoušeli technologii částečného zpracování půdy Strip Till se strojem Vogelsang X-Till.

Do pásků zpracované půdy se aplikuje kejda nebo digestát s dávkou 25-50m3/ha, do které je následně zaseta kukuřice. Primárně je tato technologie určena pro pozemky ohrožených větrnou nebo vodní erozí. Nejčastěji byla kejda aplikována do porostů meziplodin, tedy svazenky nebo žita. Jak je však vidět na přiložených fotografiích, tato technologie velmi dobře funguje i na zpracovaném pozemku, ať už klasicky orbou a následným zpracováním, nebo bezorebnou technologií. Velmi pozitivně bylo hodnoceno i použití na louce v travním drnu, a to s dávkou 45m3/ha.

Pokud máte zájem o kvalitní založení porostů kukuřice na pozemcích ohrožených vodní erozí a dokonale tak využít potenciál kejdy/digestátu, neváhejte nás kontaktovat.

Tato technologie umožňuje založit porost pro setí kukuřice i po sklizni žita (popř. směsek) určených k prvním sečím.

Kontaktní telefon: Tomáš Kopa, 727 902 622, Jan Krpálek 777 499 548

Zkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILL

Zkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILLZkušenosti se strojem VOGELSANG X-TILL

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ