Novinky

LEMKEM COMPACT SOLITAIR 9/300

Je možné se slabším traktorem a v těžších podínkách založit kvalitně a rychle porosty při setí plodin? Je výhoda velký zásobník pro osivo? Je lepší pracovní záběr 4m ve sklápěné verzi, nebo pevná varianta se záběrem 3m bez ztrátových časů při manipulaci a skládání stroje? 

PŘÍPRAVA PŮDY A SETÍ

Kombinace několika pracovních nářadí - to je specifikum pro LEMKEN COMAPCT SOLITAIR. Přední hydraulicky ovládaný smyk s pružně uloženými pracovními orgány dokáže srovnat povrch půdy po předešlém zpracování. Následují krátké diskové brány LEMKEN HELIODOR s možností nastavení pracovní hloubky a s omezovacími disky po stranách. Utužení po přejezdu disků a také přepravu stroje mají na starost velká kola se šípovým vzorkem. Za vekými pěchovacími koly je sekce s prutovými prsty a secí lišta s nezávisle uloženými kotoučovými botkami LEMKEN OPTI-DISC. Precizní uložení osiva a následné utužení pogumovanými koly zajišťuje také rovnoměrné dodržování pracovní hloubky. 

Menší farmy a zemědělské podniky si kladou podobné otázky při pořizování stroje, a nemusí se nutně jednat pouze o secí stroj nebo traktor. 

Na přiložených fotografích je naszaení secí kombinace LEMKEN COMPACT SOLITAIR v pracovním záběru 3m v agregaci s traktorem o výkonu 140 k. 

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ