Novinky

LEMKEN - produktové školení

Společnost LEMKEN CZECH s.r.o. uspořádala na pozemcích společnosti LUKA a.s. Česká Bělá praktické školení spojené s představením novinek LEMKEN pro obchodní rok 2021. 

AgriMachines = LEMKEN

Společnost AgriMachines je autorizovaným prodejcem společnosti LEMKEN s plnou podporou výrobce a jeho zástupců v České republice. Školení ve výrobním závodě v německém Alpenu i servisní podpora se zajištěním dodávky náhradních dílů přímo k zákazníkovi - to je důvod vzájemné důvěry a dobré spolupráce s renomovaným výrobcem. 

NOVINKY LEMKEN V PRAXI

Spojení teorie a filosofie pro produkty LEMKEN s možnosti praktického vyzkoušení přímo v praxi - to byl důvod pro uspořádání produktového školení přímo v zemědělském podniku na Vysočině. Kamenité půdy a nelehké podmínky s větším množstvím srážek nastavily reálné podmínky. 

SPRÁVNÉ SESTAVENÍ LINKY TRAKTOR + STROJ

Výrobce nářadí agregovaného za traktor má nelehký úkol. Kromě vývoje samotného stroje musí přemýšlet o tom, jak bude budoucí uživatel nový stroj používat, a jak mu ulehčit nastavení svého výrobku tak, aby sloužilo ke spokojenosti uživatele. Důležitou úlohu potom sehrává prdejce, který musí správně vysvětlit a objasnit budoucímu uživateli všchny funkce stroje tak, jak je výrobce zamýšlel a vyrobil. 

 

Na přiožených snímcích fotografie z produktového školení LEMKEN. 

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ