Novinky

XERION 4200 Pokorný

Spolehlivost, vysoká výkonnost a hlavně univerzalita traktoru CLAAS XERION 3300 přesvědčila majitele k nákupu nového modelu XERION 4200 opět ve verzi SADDLE TRAC. 

Společnost CLAAS s modelem XERION 4200 nastavila nová měřítka pro výkon a efektivitu. Motor MERCEDES-BENZ s objemem 10,7l má výkon 458 koní a mohutný kroutící moment 2.200 Nm. Společně s plynulou převodovkou ZF a stálým pohonem všech kol se jedná o robustní a mimořádně účinný systém přenosu výkonu motoru na podložku.

Verze SADDLE TRAC nabízí velký prostor za kabinou, který se dá využít pro nástavby. V tomto případě se jedná o nástavbu o objemu 11.000 l upravenou jako zásobník hnojiva. Spodní hydraulicky ovládaný nerezový šnek zásobuje dávkovací ústrojí s pneumatickou dopravou hnojiva k aplikačním koncovkám. 

XERION 4200 u Pokorných je osazen flotačními vysokozátěžovými pneumatikami 900/60 R42 umoňujícími přenos vysokého výkonu a zaručující výborné tahové vlastnosti. 

CLAAS XERION = EFEKTIVITA

Kombinace vysokého výkonu motoru a správně fungujícího pohonného ústrojí s plynulou převdovkou přináší mimořádně efektivní parametry s velmi nízkou spotřebou paliva. Díky velkému zásobníku osiva i hnojiva se minimalizují prostoje a ztrátové časy při práci na pozemku. Efektivita v praxi má nový název - CLAAS XERION 4200!

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ