Novinky

Evropská premiéra Vogelsang X-Till VarioCrop

Technologie Strip Till s podpovrchovou aplikací kejdy nyní s roztečí 0,45 m

Společnost AgriMachines v letošním roce prezentovala technologii zpracování půdy v páscích (Strip Till) s podpovrchovou aplikací kejdy na mnoha typech půd, a na rozdílných pozemcích. Ať už se jednalo o pozemky s krycí meziplodinou (svazenka, hořčice, žito), na připravené půdě nebo po sklizni žita. V evropské premiéře Vám bude představena verze se sníženou meziřádkovou roztečí na 0,45 m. Verze se sníženou roztečí je vhodná na přípravu půdy a aplikaci kejdy před setím cukrové řepy, a později v sezóně hlavně pro přípravu před setím ozimé řepky.

Jedinečnost stroje X-Till VarioCrop umožňuje aplikaci nejen v roteči řádků 0,45 m, ale i standardní rozteč pro setí kukuřice, což je 0,75 m.  Máte tak k dispozici multifunkční stroj na přípravu půdy a aplikaci kejdy pro cukrovou řepu, kukuřici a řepku ozimou. Bude jen na Vás, jestli budete přihnojovat kejdou, anebo jen připravíte pozemek a seťové lůžko před setím plodin.

Evropská premiéra Vogelsang X-Till VarioCrop proběhne během veřejné sklizně kukuřice pořádané společností KWS ve dnech 11.10.2016 v Senici na Hané a 13.10. 2016 v Bečvárech.

Evropská premiéra Vogelsang X-Till VarioCropEvropská premiéra Vogelsang X-Till VarioCropEvropská premiéra Vogelsang X-Till VarioCropEvropská premiéra Vogelsang X-Till VarioCropEvropská premiéra Vogelsang X-Till VarioCropEvropská premiéra Vogelsang X-Till VarioCrop

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ