Novinky

Claas na veletrhu Agritechnica 2017

Jelikož se společnost Agri Machines zabývá prodejem celého sortimentu použité a předváděcí techniky Claas, dovolujeme se tedy s vámi podělit v menší fotoreportáži o představení novinek firmy Claas, které v uplynulých dnech proběhlo na veletrhu Agritechnica 2017 v Hannoveru.

V první řadě jistě stojí za zmínku představení nové modelové řady manipulátorů Scorpion, která vznikla díky spolupráci firmy Claas s novým kooperačním partnerem a to firmoui Liebherr. Díky této kooperaci společnost Claas rozšiřuje také svůj výrobní program o nové kolové nakladače, které nesou výrobní označení Torion a tvoří je tři výkonostní řady.

- Malá výkonostní řada nakladačů je určená pro menší farmy zabívající se živočišnou výrobou a tvoří ji dva typy s označením Torion 553 a 639 poháněné motory Yanmar o výkonu 63 a 68 koní.

- Střední řada kolových nakladačů je zaměřená pro střední zemědělské podniky a podniky služeb, kde je kladen důraz pro rychlost, obratnost, výkonnost a hlavně universálnost. Zde patří tři typy s označením Torion 1177, 1410 a 1511 osazené motory DPS s výkonem 140, 155 a 167 koní.

- Nejvetší a zároveň nejsilnější řadu nakladačů Torion tvoří typy 1812 a 1914 osazené plynulou převodovkou C-Matic a továrními motory Liebherr o výkonech 195 a 228 koní. Tyto stroje jsou určeny pro velké zemědělské podniky a podniky služeb, kde je kladen důraz na vysoký výkon, což podtrhuje i sklápěcí zatížení 11,1 a 12,4 tuny.

Mezi další novinku patří modernizovaný odpružený pásový podvozek Terra Trac, kterým se díky požadavkům zákazníků společnost Claas rozhodla osadit nejen sklízecí mlátičky, ale také sklízecí řezačky a kolové traktory Axion řady 900. Díky tomu vznikl nový plně odpružený polopásový traktor Axion 960 Terra Trac, za který na výstavě Agritechnica získala firma Claas stříbrnou medaili za inovaci. Traktor i podvozek je plně odpružený a při rychlosti 40 km/hod je obsluha stroje v naprostém pohodlí. Díky osazení pásové jednotky Terra Trac i pro sklízecí řezačky Jaguar získává firma opět další prvenství. Jedná se o první seriově vyráběnou polopásovou sklízecí řezačku na trhu.

Získané medaile za inovace na Agritechnice pro Claas:

- Zlatá medaile pro systém CEMOS AUTO THRESHING - autonomní mlátící ústrojí pro vytřasadlové a hybrydní sklízecí mlátičky Claas

- Stříbrná medaile pro Axion 900 TERRA TRAC - první plně odpružený polopásový traktor

- Stříbrná medaile pro systém CEMOS pro traktory - asistenční systém řidiče pro optymální nastavení traktoru a stroje

- Stříbrná medaile pro Large Vehicle Alert System - systém upozorňující řidiče automobilů na zemědělské stroje pohybující se v silničním provozu

- Stříbrná medaile pro Stereoskopickou kameru MULTI CAM

 

 

 

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ