Novinky

Nová secí kombinace LEMKEN

Secí kombinace je známou alternativou pro sloučení několika pracovních operací pro přípravu půdy a setí. Společnost LEMKEN má dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou secích kombinací v tzv."klasickém" provedení - tedy aktivní rotační brány v kombinaci s pneumatickým secím strojem.

ZIRKON + SOLITAIR = LEMKEN

Rotační brány ZIRKON 12 používají patentovanou konstrukci s uzavřenou převodovkou ze silnostěnné oceli pro dlouhou životnost a hladký chod. Hřídel rotoru a držák nože jsou vykované z jednoho kusu a vytvrzené, což garantuje maximální stabilitu a vysokou životnost. Rotační brány ZIRKON lze kombinovat s mechanickým secím strojem SAPHIR 7 nebo pneumatickým SOLITAIR 8 nebo SOLITAIR 9. Intenzitu zpracování půdy lze nsstavit změnou rychlosti otáčení pomocí převodovky, tŕychlostí vývodového hřídele a pojezdovou rychlostí.

Precizní setí LEMKEN SOLITAIR 8

Pneumatický secí stroj s mechanickým pohonem výsevní hřídele používá hydraulicky ovládaný ventilátor pro dopravu osiva s precizním systémem rozdělovacích hlav umístěných mimo zásobník osiva. Vvýsevní hlavy jsou umístěny přímo nad výsevní lištou. Dvojité botky s kopírovacím a utužovacím gumovým přítlačným kolečkem zajistí dokonalé uložení osiva s následným utužením. Asymetrické uchycení secích botek zabraňuje ucpávání a hromadění posklizňových zbytků.

 

Secím kombinacím zdaleka neodzvonilo, ba naopak!

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ