Novinky

CLAAS AXION 870 - silný univerzál

Traktory CLAAS se už naplno zabydleli na polích celé Evropy, a Česká republika není vyjímkou. Jeden z posledních přírůstků do rodiny traktorů CLAAS je nová řady traktorů AXION 800. Traktoy používají motory ve specifikaci TIER 4f s objemem 6,7l, převodovky HEXASHIFT nebo CMATIC, přední odpruženou nápravu nové konstrukce, kabinu odpruženou na 4 bodech a známou konstrukci s dlouhým rozvorem náprav pro maximální stabilitu stroje a možnost používání pneumatik s velkým průměrem. 

CLAAS AXION 870 CMATIC

Vrcholem nabídky je nejsilnější model CLAAS AXION 870, který je standardně vybaven plynulou převodovkou CMatic. CLAAS tak vytvořil silný traktor s výkonem motoru 295 k, nejpohodlnějším konceptem odpružení, vysokou nosností předního i zadního závěsu a množstvím přídavných funkcí ulehčující práci obsluze. 

 

KOMFORT, NÍZKÁ SPOTŘEBA, VYSOKÁ VÝKONNOST

Na přiložených fotografiích je nasazení traktoru v podmínkách Vysočiny při podzimníh pracích - dopravě materiálu návěsem s celkovou nosností 25t, podrývák s pracovním záběrem 3m, žací kombinace CLAAS DISCO 9200 vybavenou shazovacími pásy. 

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ