Novinky

Nový nakladač CLAAS FL 120

ŘAda traktorů ARION 400 je velmi oblíbená nejen u našich západních sousedů v Německu a Rakousku, ale i u nás v České republice. Tento univerzální pomocník je vhodný nejen na standardní polní práce (pluh, secí kombinace, podmítač), výborný je také pro lehčí aplikace (postřikovač, rozmetadlo průmyslových hnojiv) a svoji oblíbenost získává i při sklizňových pracích (sklizeň pícnin, svinovací lis). 

Čelní nakladače CLAAS FL

Jestliže je CLAAS ARION vhodný na některé práce více a na některé méně, pak jsou práce, ke kterým je tato řada traktorů přímo předurčna - a to je práce s čelním nakladačem! Řada ARION může být přímo z výrobního závodu připravena tak, aby práce s nakladačem byla co nejpohodlnější. Zesílená konstrukce s pomocným rámem až k zadní nápravě, integrované šasi pro uchycení nakladače, hydraulické připojení a hlavně integrovaný Joystick v loketní opěrce řidiče umožňují bezproblémové připojení ramene nakladače. 

CLAAS do Beskyd patří!

Kopcovitý a členitý terén Beskyd, mnoho malých pozemků a práce ve stáji jsou typické podmínky pro Beskydy. Náš vážený zákazník pan Zdeněk Mrlina si traktor CLAAS ARION 430 nechal vybavit tak, aby vyhovoval jeho náročným požadavkům. Přední ramena hydrauliky, čelní PTO, elektrohydraulicky ovládané rozvaděče hydrauliky, příprava na čelní nakladač, flotační pneumatiky a kabina s proskleným střešním oknem. Chybělo jenom jediné - rameno nakladače. Od půlky května bude mít ARION u rodiny Mrlinových další práci - pořádně si budou moci "naložit".

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ