AgriMachines - servis - poradenství

Servis a náhradní díly

Zajišťujeme servis na stroje značek ZUNHAMMER, VOGELSANG, LOMMA a CLAAS.
Provádíme také pravidelné údržby a diagnostiku na všechny dodávané značky strojů včetně prohlídek strojů před sezónou.
Na všechny stroje dodáváme náhradní díly nejen v průběhu hlavních prací, ale za zvýhodněnou cenu i při přípravě strojů po sezóně.

 

 

 

 

Poradenství:

Poradíme Vám při výběru nového stroje:  Navrhneme nejvhodnější typ a model stroje vyhovující Vašim požadavkům. Zohledníme agronomické požadavky, stávající stav mechanizace na Vaší farmě, vhodnost nového stroje s ohledem na nové trendy v zemědělství. 
 


Speciální projekty:

Jsme schopni Vám připravit projekt na novou sklizňovou linku pícnin. Navrhnout optimalizaci sklizně obilnin včetně logistiky na sklízeném pozemku a následném odvozu sklízeného materiálu do skladu. Komplexní řešení pro aplikaci kejdy dle typu aplikovaného materiálu, m3/rok, vzdálenosti pozemku od zásobní jímky, stávajících strojů a způsobu aplikace. Sledujeme nejnovější trendy v zemědělské mechanizaci, rádi Vám sdělíme, jak jsou na tom Vaši kolegové v Německu, Francii nebo Anglii. 
 

Prodej strojů:

Zajistíme Vám nejvhodnější stroj pro Vaši farmu. Zohledníme Vaše specifické požadavky na výbavu stoje, jeho stáří a cenu. Spolupracujeme s autorizovanými prodejci v rámci Evropské Unie, a máme vždy potřebné informace o původu a technickém stavu stroje. Zajistíme Vám financování stroje dle Vašich požadavků.

 
 

Využijte výhodných cen předváděcích strojů

Nabídka strojů

se slevou
-30%

DESIGN / MATLOCHA.CZ